Про Нас

5 серпня 2012 у місті Черкаси ми відкрили магазин безфосфатної побутової хімії ЕкоЛавка, щоб дати можливість жителям нашого міста користуватись безпечними засобами для прання і для прибирання оселі. У той же час було створено аналог нашого магазину і в інтернеті.

З часом на вимогу наших покупців ми почали розширювати асортимент засобами по догляду за тілом і волоссям. Зокрема, на сьогоднішній день у нашому магазині представлений досить широкий вибір продукції вітчизняної фармацевтичної фабрики Ельфа. На жаль не всі продукти виробництва НВО Ельфа є на 100 % натуральними, проте вони у собі гарно поєднують ціну з якістю і можуть конкурувати з набагато дорожчими брендовими аналогами.

Таким чином, можемо говорити про два магазина під одним дахом – магазин екологічно-чистої побутової хімії і натуральної косметики та спеціалізований магазин продукції НВО Ельфа. Тому ми трішки змінили назву нашого магазину і стали ЕкоЛавка Mix.

У жовтні 2015 року ми вирішили затвердити своє ім'я і подали документи на реєстрацію торгової марки й відтоді і назавжди ми – інтернет-магазин ЕкоХатка.

На сьогоднішній день інтернет-магазину ЕкоХатка уже 7 років, у нас сформувалась така собі спільнота постійних покупців по всій Україні, які із задоволенням користуються товарами нашого магазину та радять їх своїм друзям, колегам, знайомим.

Асортимент нашого магазину значно розширився з дня відкриття, ми являємось авторизованим центром продажу товарів багатьох виробників – наших надійних партнерів, підтвердженням чого є надані нам сертифікати.

- Ми створили родинний магазин, у якому відносимось до потреб кожного покупця як до власних і намагаємось якнайкраще їх задовольнити.

- Ми продаємо лише ті засоби, у ефективності та безпечності яких ми переконані, оскільки користуємось ними не лише ми, а й наші діти.

- Ми хочемо, щоб кожна родина могла собі дозволити купити безпечну та якісну побутову хімію та натуральну косметику, тому ціни на продукцію у нашому магазині задовольнять кожного покупця.

- Ми вдячні кожному нашому клієнту за його вибір і чекаємо на нові знайомства і нових вдячних покупців.

Якщо Ви дбаєте про своє здоров’я та здоров’я своїх дітей, Вам не байдужий навколишній світ і чистота у ньому, якщо Ви хочете користуватися якісною і безпечною продукцією для догляду за тілом і волоссям, а також безпечними засобами для прання та прибирання - завітайте на сторінки нашого інтернет-магазину або відвідайте магазин ЕкоХатка у місті Черкаси і ми докладемо усіх зусиль, щоб Ви знайшли те, що шукали і залишились задоволені покупкою і спілкуванням з нами.

Засновники і власники магазину ЕкоХатка Максим і Наталя Тарасюк.