Переглянути всі статті »

BB Cream 6 в 1 – новинка від TM Dr. Sante (виробництва ТОВ «Ельфа Фарм Польска», Польща)

2013-06-17 12:54:34

Dr. Sante BB CreamDr. Sante BB Cream 6 в 1 – це комплексний догляд за обличчям з тонуючим ефектом та UVA/UVB захистом.

Абревіатура «ВВ» розшифровується як «Blemish Balm, Beauty Balm, Blemish Base» - тобто засіб, що маскує недоліки шкіри. Спочатку це була регенеруюча мазь, яка допомагала відновити шкіру після пластичних операцій і серйозних естетичних процедур. На косметичну сцену ВВ-мазь вивели в Азії. Корейські візажисти стали використовувати її як флюїд, зволожуючий і матуючий крем. Цей чудо-засіб став постійним супутником показів мод і світських заходів. ВВ-креми запустили в масове виробництво у відповідь на масовий попит, надавши йому властивості захисного і тонального крему. Популярність ВВ в Азії була настільки висока, що цю фішку вирішили перейняти і на Заході.

BB Cream 6 в 1 торгової марки Dr. Sante представлений двома видами: «Натурально-бежевий» та «Світло-бежевий»

BB Cream – найлегший шлях до ідеальної шкіри, бездоганно рівної та сяючої. Унікальність крему – в його комплексній дії, якої не забезпечують звичайні тональні засоби. Підлаштовуючись під колір шкіри, крем вирівнює її тон та структуру, зволожує, захищає від шкідливої дії ультрафіолету.

Дотикаючись до шкіри, крем миттєво перетворює її. Забезпечує захист і природну красу шкіри протягом усього дня. Антиоксидантний комплекс вітамінів А і Е захищає шкіру від дії вільних радикалів, попереджаючи передчасне старіння. Підходить для всіх типів шкіри. Можна використовувати під очі.

Властивості BB Cream

  - Комплексна дія – працюють відразу на кілька напрямків – доглядають за шкірою, зволожують, насичують, додають гладкості, захищають від шкідливих UV-випромінювань.

  - Завдяки легкій текстурі, зволожуючим компонентам і мерехтливим частинкам легко підлаштовуються під тон і структуру шкіри.

  - Як правило діляться на 2-3 відтінки у спектрі (Завдяки такій особливості BB-крем може зіграти роль основи під макіяж і скласти відмінний дует з тональним засобом.)

  - Приховує недосконалості: BB-крем – найпростіший шлях до ідеальної шкірі, бездоганно рівної та сяючої.

 - Зливається з тоном шкіри: унікальність крему – в його комплексній дії, якої не забезпечують звичайні тональні засоби. Підлаштовуючись під колір шкіри, крем вирівнює її тон і структуру, зволожує, захищає від шкідливої дії ультрафіолету.

  - Надає сяйво: дотикаючись до шкіри крем миттєво перетворює її, надаючи сяйво за рахунок пігментів, що входять до складу засобу.

   - Зволоження цілий день: Зволоження за рахунок алантоїну, вітамінів А і Е.

  - Розгладження зморшок: Антиоксидантний комплекс вітамінів A і E захищає шкіру від дії вільних радикалів, попереджаючи передчасне старіння.

   - Без жирного блиску: Підходить для всіх типів шкіри. Можна використовувати під очі.

Вироблено в Польщі на замовлення НВО «Ельфа».

За матеріалами: НВО «Ельфа»

P.S.

Відгук: BB Cream 6 в 1 від Dr. Sante Натурально-бежевий 50 мл (Польща)

 


Переглянути всі статті »