Асортимент магазину ЕкоХатка по бренду LUXUS


Продукція LUXUS

Luxus Professional

Німецький концерн «Oricont GmbH» ось уже більше 70 років знаменитий на ринку побутової хімії брендом Luxus Professional. Товари класу «преміум» з Німеччини відповідають світовим стандартам якості та безпеки для навколишнього середовища і людини.

Широкий асортимент продукції Luxus Professional - більше 100 найменувань - покликаний забезпечити комфорт і чистоту в будинку. Сучасні технології застосовані до засобів з чищення будь-яких підлогових покриттів, меблів, кухонних та інших поверхонь. Для дбайливого догляду за одягом створена серія сухих та рідких концентратів, ополіскувачів та засобів для виведення плям для різних типів білизни. Обширний спектр засобів для миття ванних, унітазів, чищення труб сприяє ефективній підтримці чистоти та свіжості. Для господарок створена лінія засобів для миття посуду з різними ароматами, а також для догляду за посудомийними машинами.

Luxus Professional - це високоякісна продукція, створена на основі натуральних компонентів. Запатентовані формули дозволяють ефективно підтримувати затишок і чистоту в будинку.