Каталог Ельфа / Догляд за волоссям / Домашній Доктор Бальзам-маска Стимулююча Мумійо алтайське та мед 500 мл

Домашний Доктор Бальзам-маска Cтимулирующая Мумиё алтайское и мёд 500 мл | Уход за волосами

Домашній Доктор Бальзам-маска Стимулююча Мумійо алтайське та мед 500 мл
Артикул: 1304
Назва:

Домашній Доктор Бальзам-маска Стимулююча Мумійо алтайське та мед 500 мл


Торгова марка: Домашний Доктор
Країна виробник: Україна
Наявність:
Штрихкод:
4823015929885
Ціна: 37.40 грн.

Доставка:

- по Україні

- кур’єром по Черкасам

- самовивіз


Оплата:

- готівкою

- безготівкова

- банківською карткою

  • Опис українською Опис укр.
  • Відгуки (0)
  • Описание по русски Описание по рус.

Стимулююча

Для стимулювання росту волосся та зміцнення волосяних цибулин

Бальзам-маска Домашній Доктор Стимулююча містить збалансований комплекс компонентів, які широко застосовуються для зміцнення волосяних цибулин і стимулювання росту волосся. Комплекс посилений олією льону, яка надає відновлюючу і антибактеріальну дію, доглядає за волоссям і шкірою голови. Після застосування бальзам-маски волосся виглядає блискучим і шовковистим, краще розчісується, стає більш слухняним.

Мумійо - «гірська сльоза» - природна суміш органічних і неорганічних речовин, що складається з понад 80 компонентів. Покращує зовнішній вигляд волосся, підсилює його природну красу.

Екстракт меду додає волоссю приємної шовковистості.

Спосіб застосування: нанести на прикореневу зону і розподілити по волоссю від коренів до кінчиків, змити водою. Не застосовувати під поліетиленову шапочку.
Стимулирующая

Для стимулирования роста волос и укрепления волосяных луковиц

Бальзам-маска Домашний Доктор Cтимулирующая содержит сбалансированный комплекс компонентов, широко применяющихся для укрепления волосяных луковиц и стимулирования роста волос. Комплекс усилен маслом льна, которое оказывает восстанавливающее и антибактериальное действие, ухаживает за волосами и кожей головы. После применения бальзам-маски волосы выглядят блестящими и шелковистыми, лучше расчесываются, становятся более послушными.

Мумие – «горная слеза» - природная смесь органических и неорганических веществ, состоящая из  более 80 компонентов. Улучшает внешний вид волос, усиливает их природную красоту.

Экстракт меда придает волосам приятную шелковистость.

Способ применения: нанести на прикорневую зону и распределить по волосам от корней до кончиков, смыть водой. Не применять под полиэтиленовую шапочку.


Каталог Ельфа » Догляд за волоссям