Каталог Ельфа / Догляд за волоссям / Домашній Доктор Шампунь Кефірний З бджолиним молочком 1000 мл

Домашний Доктор Шампунь Кефирный С пчелиным молочком 1000 мл | Уход за волосами

Домашній Доктор Шампунь Кефірний З бджолиним молочком 1000 мл
Артикул: 1310
Назва:

Домашній Доктор Шампунь Кефірний З бджолиним молочком 1000 мл


Торгова марка: Домашний Доктор
Країна виробник: Україна
Наявність:
Штрихкод:
4823015929847
Ціна: 49.40 грн.

Доставка:

- по Україні

- кур’єром по Черкасам

- самовивіз


Оплата:

- готівкою

- безготівкова

- банківською карткою

  • Опис українською Опис укр.
  • Відгуки (0)
  • Описание по русски Описание по рус.

Кефірний

Для живлення та загальнозміцнюючого догляду за волоссям

Шампунь Домашній доктор Кефірний З бджолиним молочком м'яко очищує волосся й шкіру голови. Кефір - найпоширеніший і доступний засіб для догляду за волоссям. Містить пребіотики, які відновлюють корисну мікрофлору шкіри голови. До складу шампуню входять молочнокислий гідролізат і екстракт бджолиного молочка - спеціально підібраний комплекс для живлення і загальнозміцнюючого догляду за волоссям.

Молочнокислий гідролізат зволожує шкіру голови та волосся, покращує їх структуру й зовнішній вигляд.

Бджолине маточне молочко - багатюща за своїм складом речовина, яка насичує волосяну цибулину корисними компонентами, необхідними для росту міцного шовковистого волосся.

Спосіб застосування: нанести на вологе волосся, спінити, змити теплою водою. При необхідності процедуру повторити. Для досягнення більшого ефекту рекомендується застосовувати бальзам-маску «Кефірна з бджолиним молочком» для живлення та загальнозміцнюючого догляду за волоссям.
Кефирный

Для питания и общеукрепляющего ухода за волосами

Шампунь Домашний доктор Кефирный С пчелиным молочком мягко очищает волосы и кожу головы. Кефир – самое распространенное и доступное средство для ухода за волосами. Содержит пребиотики, которые восстанавливают полезную микрофлору кожи головы. В состав шампуня входят молочнокислый гидролизат и экстракт пчелиного молочка – специальное подобранный комплекс для питания и общеукрепляющего ухода за волосами.

Молочнокислый гидролизат увлажняет кожу головы и волосы, улучшает их структуру и внешний вид.

Пчелиное маточное молочко – богатейшее по своему составу вещество, которые насыщает волосяную луковицу полезными компонентами, необходимыми для роста крепких шелковистых волос.

Способ применения: нанести на влажные волосы, вспенить, смыть теплой водой. При необходимости процедуру повторить. Для достижения  большего эффекта рекомендуется применять бальзам-маску «Кефирная с пчелиным молочком» для питания и общеукрепляющего ухода за волосами.


Каталог Ельфа » Догляд за волоссям