Каталог Ельфа / Сонцезахисна серія / Sun Energy Economy Емульсія для засмаги водостійка з маслом ши SPF 18 дой-пак 200 мл

Sun Energy Economy Эмульсия для загара с маслом ши водостойкая SPF 18 дой-пак 200 мл | Солнцезащитная серия

Sun Energy Economy Емульсія для засмаги водостійка з маслом ши  SPF 18 дой-пак 200 мл
Артикул: 787
Назва:

Sun Energy Economy Емульсія для засмаги водостійка з маслом ши SPF 18 дой-пак 200 мл


Торгова марка: Sun Energy
Країна виробник: Україна
Наявність:
Ціна: 14.60 грн.

Доставка:

- по Україні

- кур’єром по Черкасам

- самовивіз


Оплата:

- готівкою

- безготівкова

- банківською карткою

  • Опис українською Опис укр.
  • Відгуки (0)
  • Описание по русски Описание по рус.

UVA-UVB - фільтри

SPF 18

Засіб призначений для будь-якого типу шкіри у перші дні перебування на сонці, а також для дуже світлої та чутливої шкіри. Забезпечує рівномірну стійку засмагу, зводить до мінімуму ризик від перебування на сонці, оберігає від опіків.

Захист. Комплекс фільтрів UVA і UVB забезпечує широкий спектр захисту від сонячних променів. Масло плодів африканського дерева ши, будучи природним UV-фільтром, посилює захист. Вітамін Е нейтралізує вільні радикали, запобігаючи передчасному старінню шкіри.

Догляд. Емульсія захищає і доглядає за шкірою, оберігаючи її від зневоднення. Не залишає липкості, зберігає ефективність під час і після водних процедур.

Спосіб застосування: рівномірно нанести на суху шкіру. При тривалому перебуванні на сонці наносити емульсію через кожні 2-3 години.
UVA-UVB - фильтры

SPF 18

Средство предназначено для любого типа кожи в первые дни пребывания на солнце, а также для очень светлой и чувствительной кожи. Обеспечивает равномерный устойчивый загар, сводит к минимуму риск от пребывания на солнце, оберегает от ожогов.

Защита. Комплекс фильтров UVA и UVB обеспечивает широкий спектр защиты от солнечных лучей. Масло плодов африканского дерева ши, являясь природным UV-фильтром, усиливает защиту. Витамин Е нейтрализует свободные радикалы, предотвращая преждевременное старение кожи.

Уход. Эмульсия защищает и ухаживает за кожей, оберегая ее от обезвоживания. Не оставляет липкости, сохраняет эффективность во время и после водных процедур.

Способ применения: равномерно нанести на сухую кожу. При длительном пребывании на солнце наносить эмульсию через каждые 2-3 часа.


Каталог Ельфа » Сонцезахисна серія