Каталог Ельфа / Сонцезахисна серія / Sun Energy Golden Olive Крем Автозасмага для обличчя і тіла 150 мл

Sun Energy Golden Olive Крем Автозагар для лица и тела 150 мл | Солнцезащитная серия

Sun Energy Golden Olive Крем Автозасмага для обличчя і тіла 150 мл
Артикул: 845
Назва:

Sun Energy Golden Olive Крем Автозасмага для обличчя і тіла 150 мл


Торгова марка: Sun Energy
Країна виробник: Україна
Наявність:
Штрихкод:
4823015924767
Ціна: 51.35 грн.

Доставка:

- по Україні

- кур’єром по Черкасам

- самовивіз


Оплата:

- готівкою

- безготівкова

- банківською карткою

  • Опис українською Опис укр.
  • Відгуки (0)
  • Описание по русски Описание по рус.

Зволоження + D-Panthenol

Легка нежирна формула крему забезпечує його зручне і швидке нанесення на шкіру, яка через 3 години набуває рівномірного бронзового відтінку.

Оливкова олія, що входить до складу крему, інтенсивно зволожує шкіру, надаючи їй свіжості та пружності. Завдяки безлічі вітамінів, які містяться у ній, оливка є потужним антиоксидантом, що перешкоджає появі вільних радикалів у організмі та захищає шкіру від передчасного старіння.

Спосіб застосування: на очищену (за допомогою мочалки або скрабу) і суху шкіру рівномірним тонким шаром нанести крем, до повного поглинання. Вимити руки водою з милом. Ефект засмаги проявиться через 3-4 години.
Увлажнение + D-Panthenol

Легкая нежирная формула крема обеспечивает его удобное и быстрое нанесение на кожу, которая через 3 часа приобретает равномерный бронзовый оттенок.

Входящее в состав крема оливковое масло интенсивно увлажняет кожу, придавая ей свежесть и упругость. Благодаря множеству содержащихся в ней витаминов, оливка является мощным антиоксидантом, что препятствует появлению свободных радикалов в организме и защищает кожу от преждевременного старения.

Способ применения: на очищенную (при помощи мочалки или скраба) и сухую кожу равномерным тонким слоем нанести крем, до полного впитывания. Вымыть руки водой с мылом. Эффект загара проявится через 3-4 часа.


Каталог Ельфа » Сонцезахисна серія