Каталог Ельфа / Побутова хімія / AG+ plus Гель для чищення ванн та раковин Антибактеріальний 500 мл

AG+ plus Гель для чистки ванн и раковин Антибактериальный 500 мл | Бытовая химия

AG+ plus Гель для чищення ванн та раковин Антибактеріальний 500 мл
Артикул: 1327
Назва:

AG+ plus Гель для чищення ванн та раковин Антибактеріальний 500 мл


Торгова марка: AG plus
Країна виробник: Україна
Наявність:
Штрихкод:
4823015926983
Ціна: 35.00 грн.

Доставка:

- по Україні

- кур’єром по Черкасам

- самовивіз


Оплата:

- готівкою

- безготівкова

- банківською карткою

  • Опис українською Опис укр.
  • Відгуки (0)
  • Описание по русски Описание по рус.

АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ ефект

З іонами срібла

Видалення іржі та вапняного нальоту

Ефективно видаляє мильний наліт, іржу та вапняні відкладення з емальованих та керамічних поверхонь. Іони срібла мають антибактеріальний ефект.

Спосіб застосування: рівномірно розподіліть гель за допомогою губки на поверхні, залиште на 2-5 хвилин. Потріть та змийте великою кількістю води. При наявності значних забруднень повторіть процедуру, залишивши гель на більш тривалий час.

Застережні заходи: Не використовуйте для чищення поверхонь, чутливих до дії кислот (мармуру, тонкої емалі, акрилових ванн, ванн з відновленим емалевим покриттям). Не використовуйте одночасно з засобами, які містять хлор, а також з іншими чистячими засобами.
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЙ эффект

С ионами серебра

Удаление ржавчины и известкового налета

Эффективно удаляет мыльный налет, ржавчину и известковые отложения с эмалированных и керамических поверхностей. Ионы серебра обладают антибактериальным эффектом.

Способ применения: равномерно распределите гель с помощью губки по поверхности, оставьте на 2-5 минут. Потрите и смойте большим количеством воды. При наличии сильных загрязнений повторите процедуру, оставив гель на более длительное время.

Меры предосторожности: Не используйте для чистки поверхностей, чувствительных к действию кислот (мрамора, тонкой эмали, акриловых ванн, ванн с восстановленным эмалевым покрытием). Не используйте одновременно со средствами, которые содержат хлор, а также с другими чистящими средствами.


Каталог Ельфа » Побутова хімія