Каталог Ельфа / Побутова хімія / AG+ plus Засіб для очищення ванної кімнати Антибактеріальний 500 мл

AG+ plus Средство для чистки ванной комнаты Антибактериальное 500 мл | Бытовая химия

AG+ plus Засіб для очищення ванної кімнати Антибактеріальний 500 мл
Артикул: 1328
Назва:

AG+ plus Засіб для очищення ванної кімнати Антибактеріальний 500 мл


Торгова марка: AG plus
Країна виробник: Україна
Наявність:
Штрихкод:
4823015927003
Ціна: 35.00 грн.

Доставка:

- по Україні

- кур’єром по Черкасам

- самовивіз


Оплата:

- готівкою

- безготівкова

- банківською карткою

  • Опис українською Опис укр.
  • Відгуки (0)
  • Описание по русски Описание по рус.

АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ ефект

З іонами срібла

AG+ plus Засіб для очищення ванної кімнати ефективно видаляє мильний наліт і вапняні відкладення. Добре змивається з поверхонь, не залишаючи розводів, надає блиск. Іони срібла мають антибактеріальний ефект.

Спосіб застосування: встановіть кінчик розпилювача на відмітку SPRAY. Рівномірно розпиліть засіб по поверхні, залиште на 2-3 хвилини, потім протріть вологою губкою та змийте водою. Встановіть кінчик розпилювача на відмітку OFF. При наявності значних забруднень повторіть процедуру.

Застережні заходи: не використовуйте для чищення поверхонь, чутливих до дії кислот (мармуру, тонкої емалі, акрилових ванн, ванн з відновленим емалевим покриттям). Не використовуйте одночасно з засобами, які містять хлор, а також з іншими чистячими засобами.
АНТИБАКТЕРИАЛЬНЫЙ эффект

С ионами серебра

AG+ plus Средство для очистки ванной комнаты эффективно удаляет мыльный налет и известковые отложения. Хорошо смывается с поверхностей, не оставляя разводов, придает блеск. Ионы серебра обладают антибактериальным эффектом.

Способ применения: установите кончик распылителя на отметку SPRAY. Равномерно распылите средство по поверхности, оставьте на 2-3 минуты, затем протрите влажной губкой и смойте водой. Установите кончик распылителя на отметку OFF. При наличии сильных загрязнений повторите процедуру.

Меры предосторожности: не используйте для чистки поверхностей, чувствительных к действию кислот (мрамора, тонкой эмали, акриловых ванн, ванн с восстановленным эмалевым покрытием). Не используйте одновременно со средствами, которые содержат хлор, а также с другими чистящими средствами.


Каталог Ельфа » Побутова хімія