Каталог Ельфа / Побутова хімія / BIO Formula Засіб АНТИЖИР Грейпфрут 500 мл

BIO Formula Средство АНТИЖИР Грейпфрут 500 мл | Бытовая химия

BIO Formula Засіб АНТИЖИР Грейпфрут 500 мл
Артикул: 1333
Назва:

BIO Formula Засіб АНТИЖИР Грейпфрут 500 мл


Торгова марка: BIO
Країна виробник: Україна
Наявність: В наявності
Штрихкод:
4823015932274
Ціна: 35.00 грн.
Кількість: шт.  

Доставка:

- по Україні

- кур’єром по Черкасам

- самовивіз


Оплата:

- готівкою

- безготівкова

- банківською карткою

  • Опис українською Опис укр.
  • Відгуки (0)
  • Описание по русски Описание по рус.

Екстракт грейпфрута

Легко видаляє жир, стійкі забруднення, засохлий бруд

Сильнодіючий засіб BIO Formula АНТИЖИР з натуральним екстрактом грейпфрута інтенсивно видаляє жир та стійкі забруднення з кухонних поверхонь. Ідеально підходить для чищення плит, у тому числі склокерамічних, духовок, витяжок, гриля та ін. Надає блиск. Містить м'які ПАР, що біологічно розкладаються.

Спосіб застосування: встановіть носик тригера на позицію ON. Нанесіть засіб на забруднену поверхню. Залиште на деякий час (дайте засобу попрацювати з забрудненням). Потім видаліть вологою ганчіркою або змийте водою. Встановіть носик тригера на позицію OFF. Не використовуйте для алюмінію.
Экстракт грейпфрута

Легко удаляет жир, стойкие загрязнения, засохшую грязь

Сильнодействующее средство BIO Formula АНТИЖИР с натуральным экстрактом грейпфрута интенсивно удаляет жир и стойкие загрязнения с кухонных поверхностей. Идеально подходит для чистки плит, в том числе стеклокерамических, духовок, вытяжек, гриля и др. Придает  блеск. Содержит мягкие биологически  разлагаемые ПАВ.

Способ применения: установите носик триггера на позицию ON. Нанесите средство на загрязнённую поверхность. Оставьте на некоторое время (дайте средству поработать с загрязнением). После удалите влажной тряпкой или смойте водой. Установите носик триггера на позицию OFF. Не применяйте для алюминия.


Каталог Ельфа » Побутова хімія