Каталог Ельфа / Побутова хімія / BIO Formula Піна для миття АКРИЛОВИХ поверхонь 500 мл

BIO Formula Пена для мытья АКРИЛОВЫХ поверхностей 500 мл | Бытовая химия

BIO Formula Піна для миття АКРИЛОВИХ поверхонь 500 мл
Артикул: 1334
Назва:

BIO Formula Піна для миття АКРИЛОВИХ поверхонь 500 мл


Торгова марка: BIO
Країна виробник: Україна
Наявність:
Штрихкод:
4823015932267
Ціна: 42.15 грн.

Доставка:

- по Україні

- кур’єром по Черкасам

- самовивіз


Оплата:

- готівкою

- безготівкова

- банківською карткою

  • Опис українською Опис укр.
  • Відгуки (0)
  • Описание по русски Описание по рус.

Надає блиск

М'яко очищує раковини, ванни, душові кабіни, сантехніку з чутливим покриттям

Спеціально розроблений засіб BIO Formula для миття акрилових ванн, душових кабін, ванн з відновленим покриттям, раковин, кахлю та кераміки, змішувачів. Швидко і дбайливо справляється з основними типами забруднень у ванній кімнаті: мильними розводами, жировими забрудненнями та вапняними відкладеннями. Зберігає гігієнічну чистоту вашої ванної. Надає поверхням блиск. Містить м'які ПАР, що біологічно розкладаються.

Спосіб застосування: встановіть носик тригера на позицію ON. Нанесіть засіб на забруднену поверхню. Залиште на деякий час (дайте засобу попрацювати з забрудненням). Потім змийте водою і витріть поверхню насухо. Встановіть носик тригера на позицію OFF.
Придает блеск

Мягко очищает РАКОВИНЫ, ВАННЫ, ДУШЕВЫЕ КАБИНЫ, сантехнику с чувствительным покрытием

Специально разработанное средство BIO Formula для мытья АКРИЛОВЫХ ванн, душевых кабин, ванн с восстановленным покрытием, раковин, кафеля и керамики, смесителей. Быстро и бережно справляется с основными типами загрязнений в ванной комнате: мыльными разводами, жировыми загрязнениями и известковыми отложениями. Сохраняет гигиеническую чистоту вашей ванной. Придает поверхностям блеск. Содержит мягкие биологически разлагаемые ПАВ.

Способ применения: установите носик триггера на позицию ON. Нанесите средство на загрязнённую поверхность. Оставьте на некоторое время (дайте средству поработать  с загрязнением). После смойте водой и вытрите поверхность насухо. Установите носик триггера на позицию OFF.


Каталог Ельфа » Побутова хімія