Гарантія від ЕкоХатка

Умови повернення та обміну

Відповідно до "Закону про захист прав споживачів" покупці нашого магазину мають право на обмін або повернення придбаного у нас товару протягом 14 днів з моменту покупки.

Повернення та обмін здійснюється тільки один раз у тому випадку, якщо виріб не знаходився у користуванні, покупка має товарний вигляд і властивості споживання, у комплекті збереглися не пошкоджені чеки, коробка, пломби, фабричні наклейки.

Поверненню не підлягають:

- вироби без упаковки,

- вироби з повним або частковим пошкодженням упаковки,

- парфумерно-косметичні товари (входять у перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну).

При отриманні замовлення переконайтеся, що доставлений товар відповідає Вашому замовленню. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд, Ви вправі відмовитися від покупки. Товар не може бути повернений після факту хоча б одноразового використання або пошкодження упаковки.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про захист прав споживачів

Стаття 4. Права та обов'язки споживачів

1. Споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на:

1) захист своїх прав державою;

2) належну якість продукції та обслуговування;

3) безпеку продукції;

4) необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця);

5) відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції (дефекту в продукції), відповідно до закону; (Пункт 5 частини першої статті 4 в редакції Закону № 3390-VI від 19.05.2011)

6) звернення до суду та інших уповноважених державних органів за захистом порушених прав; (Пункт 6 частини першої статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5463-VI від 16.10.2012)

7) об'єднання в громадські організації споживачів (об'єднання споживачів).

2. Споживачі також мають інші права, встановлені законодавством про захист прав споживачів.

3. Споживачі зобов'язані:

1) перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій виробником (продавцем, виконавцем) документації на товар;

2) в разі необхідності роз'яснення умов та правил використання товару - до початку використання товару звернутися за роз'ясненнями до продавця (виробника, виконавця) або до іншої вказаної в експлуатаційній документації особи, що виконує їх функції;

3) користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару (виконавцем) в експлуатаційній документації;

4) з метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару - застосовувати передбачені виробником в товарі засоби безпеки з дотриманням передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації - дотримуватися звичайних розумних заходів безпеки, встановлених для товарів такого роду.

Детальніше про закон "Про захист прав споживачів"

To Top