Переглянути всі новини »

Новинки українського ринку дитячих безфосфатних пральних порошків

2013-04-05 15:58:56

Для кожної мами найголовнішою цінністю є здоров'я її малюка. Одним із критеріїв дитячого здоров`я є безпечні засоби гігієни, зокрема пральний порошок. Сучасний ринок дитячих порошків достатньо широко представлений на прилавках магазинів. Причому існує досить розповсюджена думка, що «якщо порошок дитячий, значить він безпечний», але це далеко не завжди правда. Більшість мам задаються питанням: «який пральний порошок найкращий для моєї дитини?». У результаті критеріями вибору для неї стають не реклама, а наукові факти і відгуки мам, які використовували той чи інший пральний порошок.

Світові тенденції розвитку побутової хімії, насамперед дитячої, засвідчують, що кількість небезпечних речовин, а саме: фосфатів, сульфатів, аніонних ПАР, які містяться у порошках, має бути або у рамках допустимих стандартів, або вони взагалі повинні бути там відсутні.

Тому ринок України розширюється дитячими пральними засобами, які у свою чергу не містять фосфатів, цеолітів та аніонних ПАР. Одними з таких дитячих безфосфатних пральних порошків є порошки торгових марок Парус та Няня.

Пральний порошок ТМ Няняконцентрований безфосфатний пральний порошок, який створений спеціально з урахуванням особливостей забруднень, що з`являються на дитячих речах.

Дитячий безфосфатних пральних порошк Няня

Ідеально підходить для прання одягу дітей, схильних до алергічних реакцій, у тому числі немовлят.

Пральний порошок Няня - екологічно чистий продукт, створений на 100% з сировини на натуральній основі. Призначений для замочування, ручного прання та прання у машинах будь-якого типу, для всіх типів тканин.

Особливості прального порошку Няня:
 - не викликає алергічних реакцій;
 - ефективно справляється зі свіжими і застарілими плямами навіть у холодній воді;
 - продукт не містить фосфатів, аніонних і катіонних ПАР, цеолітів, силікатів, барвників та інших токсичних речовин;
 - легко вимивається з тканини при полосканні та не залишається на дитячій білизні;
 - не завдає шкоди деталям пральної машини.

Порошок Няня витрачається у 3 рази економніше: 1 пачка = 3 пачки звичайного порошку (витрата порошку - 70 г на 5 кг сухої білизни).
Без аромату.

Пральний порошок ТМ Парусбезфосфатний пральний порошок з антибактеріальною дією для дитячих речей. Призначений для прання виробів з бавовни, льону, синтетичних і штучних тканин у пральних машинах будь-якого типу і для ручного прання у воді будь-якої жорсткості.

Дитячий безфосфатних пральних порошк Парус

Порошок спеціально розроблений для чутливої і ніжної дитячої шкіри.

Підходить для людей, схильних до алергічних реакцій.

Ефективно діє навіть при сильних забрудненнях.

400 г порошку вистачає на 3 прання 4-5 кг білизни; 1,5 кг порошку вистачає на 12 прань 4-5 кг білизни.

 

Ви також маєте змогу переглянути весь асортимент засобів для прання дитячих речей, дитячої косметики магазину та інтернет-магазину ЕКОЛавка.Переглянути всі статті »