Про нас

«ЕкоХатка» - магазин та інтернет-магазин натуральної косметики та безпечної побутової хімії.

5 серпня 2012 року у місті Черкаси ми відкрили магазин безфосфатної побутової хімії, щоб дати можливість жителям нашого міста користуватись безпечними засобами для прання і для прибирання оселі. У той же час було створено аналог нашого магазину і в інтернеті.

З часом, на вимогу наших покупців, ми почали розширювати асортимент магазину засобами по догляду за тілом і волоссям. Так в асортименті магазину ЕкоХатка з’явились безсульфатні шампуні та гелі для душу, натуральне мило ручної роботи, засоби для очищення обличчя, натуральні креми для обличчя і тіла та багато іншого.

На сьогоднішній день магазину ЕкоХатка більше 9 років. За цей час у нас сформувалась спільнота постійних покупців по всій Україні, які із задоволенням користуються товарами нашого магазину та радять їх своїм рідним, друзям, колегам, знайомим.

Асортимент нашого магазину значно розширився з дня відкриття і далі постійно зростає. Ми співпрацюємо з надійними українськими виробниками якісної натуральної косметики, безфосфатної побутової хімії та безпечних засобів по догляду за будинком.

- Ми створили родинний магазин, у якому відносимось до потреб кожного клієнта як до власних і намагаємось якнайкраще їх задовольнити.

- Ми продаємо лише ті засоби, у ефективності та безпечності яких ми переконані, оскільки користуємось ними не лише ми, а й наші діти.

- Ми хочемо, щоб кожна родина могла собі дозволити купити безпечну та якісну побутову хімію та натуральну косметику, тому ціни на продукцію у нашому магазині порадують кожного покупця.

- Ми вдячні всім нашим клієнтам за їх вибір і чекаємо на нові знайомства і нових задоволених покупців.

Якщо Ви дбаєте про своє здоров’я та здоров’я своїх дітей, Вам не байдужий навколишній світ і чистота у ньому, якщо Ви хочете користуватися якісною і безпечною продукцією для догляду за тілом і волоссям, а також безпечними засобами для прання та прибирання - завітайте на сторінки нашого інтернет-магазину або відвідайте магазин ЕкоХатка у місті Черкаси і ми докладемо усіх зусиль, щоб Ви знайшли те, що шукали і залишились задоволені покупкою і спілкуванням з нами.

Засновники і власники магазину ЕкоХатка Максим і Наталя Тарасюк.

0
Доступних товарів
0%
Клієнтів повертаються
0
Члени сайту

Комфортний вибір товарів

Для зручності вибору

Ми дбаємо про те, щоб робити покупки на нашому сайті Вам було зручно. Ви маєте можливість обирати товари за рейтингом, тобто по кількості зірочок, якими оцінили їх клієнти нашого магазину. Більше того, Ви можете скористатися пошуком на нашому сайті, якщо точно знаєте, що саме Вам потрібно, або використати безліч різних фільтрів, що значно зекономить час та зусилля.

Доставка до всіх регіонів України

Ми поставляємо наші товари по всій Україні. Незалежно від того, де ви живете, ваше замовлення буде доставлено вчасно та доставлено прямо до вашої двері або до будь-якого іншого місця, про який ви заявили. Пакети обробляються з максимальною обережністю, тому замовлені продукти будуть передані вам безпечно та надійно, як і ви очікуєте їх.

Найвища якість продукції

Ми гарантуємо якість продукції, яку ми продаємо. Не один рік успішної роботи та багато щасливих клієнтів дозволяють нам почувати себе певними про це. Крім того, всі товари, які ми продаємо, проходять ретельний контроль якості, тому невідповідність характеристик може втекти від ока наших професіоналів.

Наша команда

Наталя Тарасюк
Засновниця і господиня ЕкоХатки. Вона знає все про товари, які ми пропонуємо, бо користується ними особисто.
Максим Тарасюк
Максим Тарасюк
Мега позитивний помічник у Наталі, який завжди готовий допомогти Вам зробити правильний вибір.
 
 
To Top