Головна / Пральні порошки, гелі

Пральні порошки, гелі LUXUS


Продукція LUXUS

Luxus Professional

Німецький концерн «Oricont GmbH» ось уже більше 70 років знаменитий на ринку побутової хімії брендом Luxus Professional. Товари класу «преміум» з Німеччини відповідають світовим стандартам якості та безпеки для навколишнього середовища і людини.

Широкий асортимент продукції Luxus Professional - більше 100 найменувань - покликаний забезпечити комфорт і чистоту в будинку. Сучасні технології застосовані до засобів з чищення будь-яких підлогових покриттів, меблів, кухонних та інших поверхонь. Для дбайливого догляду за одягом створена серія сухих та рідких концентратів, ополіскувачів та засобів для виведення плям для різних типів білизни. Обширний спектр засобів для миття ванних, унітазів, чищення труб сприяє ефективній підтримці чистоти та свіжості. Для господарок створена лінія засобів для миття посуду з різними ароматами, а також для догляду за посудомийними машинами.

Luxus Professional - це високоякісна продукція, створена на основі натуральних компонентів. Запатентовані формули дозволяють ефективно підтримувати затишок і чистоту в будинку.Фільтр
ВСІ
AG plus
Alboron
Ariel
BALANCE
Barbuda
BIO
Clever Baby
Cocos
EstaCare
FROSCH
Jardin cosmetics
Kavati
KRAFT ZWERG
LG H&H
LUXUS
Passion Gold
PERSIL
Power Wash
Praktik
Proprete
RINGUVA
Signum
Spiro
TORTILLA
Vish
Vish baby
Waschbar
Waschkonig
БИО НЯНЯ
Няня