Головна / Догляд за будинком

Догляд за будинком KRAFT ZWERG


Продукція KRAFT ZWERG

KRAFT ZWERG - високоякісна, безпечна побутова хімія з НімеччиниКомпанія ORICONT є виробником чистячих і миючих засобів не тільки для фірм, що працюють у сфері професійного прибирання приміщень, але і для кінцевих споживачів.

KRAFT ZWERG - це високоякісні чистячі засоби та пральні порошки, що містять натуральні й рослинні компоненти, безпечні для людини, тварин і навколишнього середовища.

KRAFT ZWERG - це неперевершена німецька якість, що базується на сучасних професійних технологіях та високоякісних компонентах.

KRAFT ZWERG - це радісне і приємне прибирання у всьому будинку.

Під маркою KRAFT ZWERG - у перекладі з німецької «Гном-Силач» - компанія ORICONT пропонує чистячі та миючі засоби, які задовольнять найвимогливіші запити клієнтів.Фільтр
ВСІ
AG plus
Ambra
BALANCE
Barbuda
BIO
ChanteClair
Cocos
FROSCH
Jardin cosmetics
Kavati
KRAFT ZWERG
LUXUS
Milit
Proprete
Signum
TORTILLA
ЕКСТРА
Фрекен БОК
 • KRAFT ZWERG Активний очищувач унітазу 600 г (Німеччина)
  KRAFT ZWERG Активний очищувач унітазу 600 г (Німеччина)Високоякісний засіб для чищення унітазів з фаянсу і кераміки. Завдяки особливому складу активних компонентів засіб самостійно і швидко знищує сечовий камінь, іржу, бруд і сильні вапняні відкладення. Ретельно дезінфікує та вбиває бактерії.
  Детальніше»
 • Кількість: 0 шт.  

 • KRAFT ZWERG Очищувач стоків експрес 500 г (Німеччина)
  KRAFT ZWERG Очищувач стоків експрес 500 г (Німеччина)Унікальний засіб, розроблений на основі нових технологій, для прочищення стоків і каналізаційних труб будь-яких типів. Уповільнює утворення нових засмічень. Не ушкоджує гумові прокладки і пластик. Усуває неприємні запахи!
  Детальніше»
 • Кількість: 0 шт.